Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - czerwoni szturmowcy mają nazwę [zdjęcia]

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie doczekał się oficjalnych informacji na temat nowych żołnierzy sił zła. Poznajcie szczegóły.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie doczekał się oficjalnych informacji na temat nowych żołnierzy sił zła. Poznajcie szczegóły.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie to film owiany tajemnicą. Nie wiadomo nic na temat fabuły poza kilkoma szczegółami, jak powrót Palpatine'a oraz Rycerzy Ren.

Oficjalna strona starwars.com potwierdza plotkę sprzed miesięcy o tym, że tajemniczy czerwoni szturmowcy nazywają się Sith Troopers. czyli szturmowcy Sithów lub Sitha. Ogłoszono to z okazji planów na San Diego Comic-Con 2019, gdzie odbędzie się wystawa celebrująca wygląd mundurów szturmowców w całej Gwiezdnej Sadze.

Madlyn Burkert, archiwistka Lucasfilmu twierdzi, że estetyka nowych szturmowców jest unikalna, ale ma odwołania do poprzednich modeli bojowych zbroi żołnierzy. Specjalne produkty związane z tymi postaciami będą dostępne właśnie na imprezie w San Diego.

Nie wyjawiono fabularnych szczegóły, z czym są związani ci szturmowcy. Wiemy jednak, że Kylo Ren nie uważa siebie za Sitha, więc być może to wojownicy służący Palpatine'owi lub jego wyznawcom. Być może na Comic-Conie poznamy nowe informacje.

Zobaczcie galerię produktów oraz zdjęcia zabawek odwzorowujących wizerunek żołnierzy z filmu:

null

 

Źródło: starwars.com / zdjęcie główne: starwars.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV