Gypsy skasowane. Nie będzie 2. sezonu serialu Netflixa

Serial Gypsy, którego gwiazdą jest Naomi Watts nie otrzymał zamówienia na kolejny sezon.

Serial Gypsy, którego gwiazdą jest Naomi Watts nie otrzymał zamówienia na kolejny sezon.

Grzegorz Korecki

Grzegorz Korecki

Netflix postanowił zrezygnować z planów kontynuowania serialu Gypsy. Gwiazdą pierwszego sezonu jest Naomi Watts, która wciela się w role psychoterapeutki Jean Holloway. Główna bohaterka nawiązuje bliskie i niebezpieczne relacje z osobami z otoczenia swoich pacjentów.

Czytaj także: Co kryje Mroczna wieża? Światotwórstwo Stephena Kinga

Premiera 10 epizodów miała miejsce 30 czerwca, jednak oglądalność i recenzje nie usatysfakcjonowały producentów, którzy postanowili nie kontynuować serii. W obsadzie pojawili się także Billy Crudup, Sophie Cookson, Karl Glusman oraz Poorna Jagannathan.

Jest to już kolejny projekt Netflixa, który został anulowany, po Girlboss, The Get Down i Sense8.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV