Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Harry Potter – szkice koncepcyjne i Lockhart w sesji zdjęciowej. Zobacz galerię

Gratka dla fanów Harry'ego Pottera - w sieci pojawiła się galeria szkiców koncepcyjnych oraz świetna sesja zdjęciowa z Gilderoyem Lockhartem. Zobaczcie koniecznie.

Gratka dla fanów Harry'ego Pottera - w sieci pojawiła się galeria szkiców koncepcyjnych oraz świetna sesja zdjęciowa z Gilderoyem Lockhartem. Zobaczcie koniecznie.

Michalina Reda

Michalina Reda

Harry Potter to jedna z najbardziej znanych serii fantasy dla dzieci i młodzieży - każdy z siedmiu tomów książek doczekał się kinowej adaptacji ze strony wytwórni Warner Bros., a filmy do dziś cieszą się wielką popularnością i nierzadko wraca się do nich z sentymentem.

Jeśli należycie do grona fanów Harry'ego Pottera, koniecznie obejrzyjcie zdjęcia w poniższej galerii. Portal Entertainment Weekly dotarł do szkiców koncepcyjnych, które nigdy nie zostały wykorzystane w filmie - przedstawiają głównie smoki z filmu Harry Potter i Czara Ognia, ale widać na nich również Irytka czy młodego Hagrida. EW opublikowało także ekskluzywną sesję zdjęciową z Gilderoyem Lockhartem - jak pamiętamy, w narcystycznego nauczyciela wcielał się Kenneth Branagh, a część zdjęć z galerii można było dostrzec w gabinecie profesora w filmie Harry Potter i Komnata Tajemnic. Trzeba przyznać, że pozowanie do zdjęć wychodzi mu naprawdę dobrze...

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: Entertainment Weekly

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV