Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

http://bs.serving-sys.com/serving/adServer.bs?cn=display&c=19&mc=imp&pli=26632444&PluID=0&ord=1542241514.6541&rtu=-1

 

Hologram Edena Hazarda wystąpił w programie na żywo

Telewizja La Une postanowiła zaprosić do studia telewizyjnego Edena Hazarda tuż po pokonaniu przez Belgów reprezentacji Brazylii. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby Hazard nie był hologramem.

Pamiętam, jak wszyscy zachwycali się hologramami zaprezentowanymi w pierwszej części Gwiezdnych wojen. Przez lata marzyliśmy o tym, aby taka technologia weszła do powszechnego użytku, dlatego kiedy w 2012 roku holograficzny Tupac wystąpił na scenie ze Snoop Dogiem, wielu oszalało z radości. Jedni dlatego, że znów mogli posłuchać zmarłego rapera, drudzy z powodu spełnienia ich marzeń.

Od tamtego czasu minęło kilka lat i choć hologramy sporadycznie pojawiały się podczas różnego rodzaju wydarzeń, nie udało się ich spopularyzował. Dzięki belgijskiej telewizji La Une wkrótce może się to zmienić – dziennikarze postanowili wykorzystać technologię holograficzną do prowadzenia wywiadów na żywo z piłkarzami biorącymi udział w mistrzostwach świata w piłce nożnej w Rosji.

Stacja zaprosiła do rozmowy wirtualnego Edena Hazarda tuż po tym, jak zszedł z murawy po wygranym meczu z Brazylią. Ekipie telewizyjnej udało się przenieść hologram zawodnika wprost to studia. Widzowie mogli odnieść wrażenie, że Hazard siedzi tuż obok dziennikarzy i rozmawia z nimi spoglądając im prosto w oczy, choć znajdować się w stadionowej szatni w Rosji. Sztuczkę tę powtórzono także po, przegranym przez Belgów, meczu z Francją.

Co ciekawe, tym razem przygoda z hologramami nie skończy się na kilku wywiadach. Według serwisu transfery.info brytyjskie stacje telewizyjną planują wdrożyć tę technologię do powszechnego użytku podczas prowadzenia relacji z meczów Premier League.

-
-

Źródło: Źródło: transfery.info / Zdjęcie: YouTube
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po przeskoku w czasie przyciąga zmianami rzeczywistości bohaterów i historią. Co wydarzy…

Piotr Piskozub
-

Gwiezdne Wojny – cuda i dziwy…

W sieci pojawiła się galeria zakulisowych zdjęć z planu trylogii prequeli, która weszła w skład…

Paweł Krzystyniak
-

Złapałeś już je wszystkie? Oto Pokemony…

Zwiastun Pokemon: Detektyw Pikachu wypełniony jest różnymi Pokemonami. Zobacz, które stworzenia pojawiły się w materiale…

Piotr Piskozub
-

Harry Potter – bohaterowie jako anime.…

W sieci pojawiła się galeria bohaterów serii Harry Potter, którzy zostali przedstawieni jako postacie z…

-

Kapitan Marvel – komiks wprowadza do…

Zadebiutował pierwszy zeszyt komiksu wprowadzającego do filmu Kapitan Marvel. Captain Marvel Prelude wyjawia wiele ciekawych…

Dawid Muszyński
-

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – recenzja…

W filmie Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda powracamy do świata wykreowanego przez J.K.Rowling, by oglądać kolejne…

Ocena recenzenta:
4

Co o tym sądzisz?