Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "

 

Advertisement
 

Hologram Edena Hazarda wystąpił w programie na żywo

Telewizja La Une postanowiła zaprosić do studia telewizyjnego Edena Hazarda tuż po pokonaniu przez Belgów reprezentacji Brazylii. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby Hazard nie był hologramem.

Pamiętam, jak wszyscy zachwycali się hologramami zaprezentowanymi w pierwszej części Gwiezdnych wojen. Przez lata marzyliśmy o tym, aby taka technologia weszła do powszechnego użytku, dlatego kiedy w 2012 roku holograficzny Tupac wystąpił na scenie ze Snoop Dogiem, wielu oszalało z radości. Jedni dlatego, że znów mogli posłuchać zmarłego rapera, drudzy z powodu spełnienia ich marzeń.

Od tamtego czasu minęło kilka lat i choć hologramy sporadycznie pojawiały się podczas różnego rodzaju wydarzeń, nie udało się ich spopularyzował. Dzięki belgijskiej telewizji La Une wkrótce może się to zmienić – dziennikarze postanowili wykorzystać technologię holograficzną do prowadzenia wywiadów na żywo z piłkarzami biorącymi udział w mistrzostwach świata w piłce nożnej w Rosji.

Stacja zaprosiła do rozmowy wirtualnego Edena Hazarda tuż po tym, jak zszedł z murawy po wygranym meczu z Brazylią. Ekipie telewizyjnej udało się przenieść hologram zawodnika wprost to studia. Widzowie mogli odnieść wrażenie, że Hazard siedzi tuż obok dziennikarzy i rozmawia z nimi spoglądając im prosto w oczy, choć znajdować się w stadionowej szatni w Rosji. Sztuczkę tę powtórzono także po, przegranym przez Belgów, meczu z Francją.

Co ciekawe, tym razem przygoda z hologramami nie skończy się na kilku wywiadach. Według serwisu transfery.info brytyjskie stacje telewizyjną planują wdrożyć tę technologię do powszechnego użytku podczas prowadzenia relacji z meczów Premier League.

-
-

Źródło: Źródło: transfery.info / Zdjęcie: YouTube

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Dawid Muszyński
-

Odwróceni. Ojcowie i Córki: odcinek 1…

Po 12 latach Odwróceni wracają. Czy jest to powrót na miarę pierwszego sezonu? Przeczytajcie naszą…

Ocena recenzenta:
8

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.