Przeczytaj w weekend

Jacinda Barrett powiększa obsadę 2. sezonu „The Following”

Aktorka, którą oglądaliśmy m.in. w serialu Suits zagra w sporej ilości odcinków drugiego sezonu The Following.

Aktorka, którą oglądaliśmy m.in. w serialu Suits zagra w sporej ilości odcinków drugiego sezonu The Following.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Wcieli się w Julię, kobietę, której tajemnicze zamiary kierują głównych bohaterów w przerażającą stronę. Poprzednio do obsady drugiego sezonu dołączyli Keith Carradine, Jessica Stroup, Connie Nielsen, Sam Underwood i James McDaniel.

Premiera 2. sezonu zaplanowana jest na 20 stycznia 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV