Jared Leto jako Joker w „Suicide Squad”. Zobacz nowe zdjęcie opublikowane przez aktora

Jared Leto pokazuje twarz Jokera na nowym zdjęciu z transformacji w kultowego złoczyńcę. Zdjęcia do "Suicide Squad" trwają.

Jared Leto pokazuje twarz Jokera na nowym zdjęciu z transformacji w kultowego złoczyńcę. Zdjęcia do "Suicide Squad" trwają.

Adam Siennica
Adam Siennica

Jared Leto od kilku tygodni publikuje w sieci różne próbki głosu złoczyńcy i zdjęcia ze swojej przemiany w Jokera. Pamiętajmy, że nowe zdjęcie nie pochodzi bezpośrednio z planu filmu, ale raczej z procesu przemiany, więc na pewno nie jest to finalna wersja jego wyglądu. Widzimy tutaj m.in., że jeszcze nie ma wybielonej twarzy, a wedle zapowiedzi takową ma mieć. Co ciekawe, widzimy, że Joker nie będzie mieć brwi.

 Zobacz także: Nowy zwiastun filmu "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy"

Źródło: SnapChat
Źródło: SnapChat

W obsadzie są Will Smith (Deadshot), Margot Robbie (Harley Quinn), Jai Courtney (Captain Boomerang), Jay Hernandez (El Diablo), Cara Delevingne (Enchantress), Joel Kinnaman (Rick Flagg), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Killer Croc), Jared Leto (Joker), Karen Fukuhara (Plastique), Viola Davis (Amanda Waller),  Adam Beach (Ravan?), Jim Parrack (Deathstroke?) i Ika Barinholtz (Hugo Strange?).

Zobacz także: Cały zwiastun "Batman v Superman: Dawn of Justice" wyciekł do sieci

David Ayer ("Fury") reżyseruje na podstawie własnego scenariusza. "Suicide Squad" zadebiutuje 5 sierpnia 2016 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV