Przeczytaj w weekend

Jest data premiery 4. sezonu serialu Bez zobowiązań

Jeszcze w tym roku zadebiutuje 4. i finałowy sezon serialu Bez zobowiązań. Stacja Hulu zdradziła dokładną datę premiery.

Jeszcze w tym roku zadebiutuje 4. i finałowy sezon serialu Bez zobowiązań. Stacja Hulu zdradziła dokładną datę premiery.

Michalina Reda

Michalina Reda

Casual to serial o dysfunkcyjnej rodzinie - siostra i brat wspólnie wychowują nastoletnią córkę kobiety, wspólnie przeżywając codzienne perypetie. Produkcja zadebiutowała w 2015 roku i doczekała się trzech sezonów.

Jesienią potwierdzono, że będzie także 4. odsłona serialu, która stanie się jednocześnie finałem całości. Ostatni sezon zadebiutuje 31 lipca - wówczas na platformie Hulu ukaże się komplet odcinków.

W obsadzie ponownie Michaela Watkins, Tommy Dewey, Tara Lynne Barr i Nyasha Hatendi.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV