Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Joaquin Phoenix o kulisach przyjęcia roli Jokera

Legendarny aktor, który wcieli się w postać ikonicznego nemezis Batmana wypowiedział się o produkcji.

Joaquin Phoenix wcieli się w główną rolę w solowym filmie o genezie Jokera, kultowego wroga Mrocznego Rycerza. Aktor niedawno wypowiedział się na temat tego, dlaczego zdecydował się przyjąć tę propozycję. Phoenix stwierdził, że poświęca dużo czasu i uwagi na decyzje dotyczące projektów, w których będzie brał udział. W tym wypadku duże wrażenie zrobił na nim reżyser filmu, Todd Philips. Aktor twierdzi, że twórca ma interesujące rozumienie świata przedstawionego i tego, co próbuje powiedzieć przez historię zawartą w tej produkcji. To przyciągnęło go do projektu i sprawiło, że poczuł się wyjątkowy. Opowieść o Jokerze w wydaniu Phillipsa ma być groteskowym studium postaci, którą odrzuca społeczeństwo.

Phoenix opowiedział o tym jak kilka lat temu zadzwonił do swojego agenta i rozmawiał z nim o tym, dlaczego studia nie chcą wziąć znanego złoczyńcy i zrobić film o niższym budżecie, który skupi się na psychologicznym aspekcie postaci. Joaquin zaznaczył, że antagonistą, o którym mógłby zrobić film nie może być Joker, ponieważ nie można już wykreować czegoś oryginalnego na ekranie, jeśli chodzi o tego złoczyńcę. Przedstawiciel aktora stwierdził, że zorganizuje spotkanie z producentami z wytwórni Warner Bros. Phoenix nie czuł się upoważniony, aby w nim uczestniczyć. Po jakimś czasie usłyszał o pomyśle na film o Jokerze i stwierdził, że jednak jest to rodzaj doświadczenia z komiksową produkcją, które chętnie chciałby przeżyć.

-
-

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: YouTube

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Dawid Muszyński
-

Odwróceni. Ojcowie i Córki: odcinek 1…

Po 12 latach Odwróceni wracają. Czy jest to powrót na miarę pierwszego sezonu? Przeczytajcie naszą…

Ocena recenzenta:
8

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.