Joaquin Phoenix

Joaquin Phoenix
 • Data urodzenia:

  28 października 1974 (44)
 • Miejsce urodzenia:

  San Juan, Puerto Rico
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  173 cm
 • Zawód:

  Aktor, producent
 • Bio:

  Joaquin Phoenix jako aktor debiutował w 1982 roku rolą Travisa w serialu telewizyjnym pt.: Seven Brides for Seven Brothers. W 2006 roku został nagrodzony Złotym Globem za kreację Johna R. Casha w obrazie pt.: Walk the Line. Był nominowany do Oscara za role w produkcjach takich jak: GladiatorWalk the LineThe Master.

W obsadzie (30)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV