Repertuar kin Nowość Program TV

Joaquin Phoenix jako Joker. Oficjalne potwierdzenie i szczegóły!

Warner Bros. oficjalnie ogłosił solowy film o Jokerze, którego zagra jeden z najlepszych żyjących aktorów. Wszystkie plotki zostały potwierdzone.

Warner Bros. oficjalnie ogłosił film JokerJoaquinem Phoenixem w roli tytułowej. Po miesiącach negocjacji aktor podpisał kontrakt.

Za kamerą stanie Todd Phillips (seria Kac Vegas), który napisał scenariusz ze Scottem Silverem (Fighter).

W informacji prasowej czytamy, że film Joker będzie analizą człowieka odrzuconego przez społeczeństwo; to nie tylko głębokie studium postaci Księcia Zbrodni, ale również ekranowa historia, z której widzowie powinni wyprowadzić własne wnioski.

Budżet to 55 mln dolarów. Podkreślono, że jest to samodzielny tytuł, nieosadzony w uniwersum. Nie wiadomo, jaka będzie kategoria wiekowa, ale według informacji portalu The Hollywood Reporter będzie to film mroczny i eksperymentalny. Ma być utrzymany bardziej w stylu kryminału niż filmu superbohaterskiego.

-
-

Zdjęcia ruszą we wrześniu w Nowym Jorku. Studio nie ogłosiło daty premiery, a to jest zaskakująca i dobra wiadomość. Przeważnie w przypadku filmów opartych na komiksach reżyserzy mają określony termin, do którego muszą się wyrobić. Być może brak ogłoszenia daty Jokera oznacza zmianę podejścia Warner Bros. Dziennikarze THR uważają, że produkcja prawdopodobnie może się pojawić pod koniec 2019 roku.

Producentami są Emma Tillinger Koskoff i Richard Baratta. Ogłaszany w plotkach Martin Scorsese nie będzie związany z projektem, bo ma przepełniony terminarz prac.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: Playlist/Focus Features/DC

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Shang-Chi – kto zagra azjatyckiego herosa?…

Shang-Chi to kolejny bohater z komiksów Marvela, który doczeka się solowego filmu. Nie wiadomo jeszcze,…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Sophie Turner…

Sophie Turner jakiś czas temu sama przyznała się, że jest kiepska w zachowywaniu tajemnicy. Teraz…

Michalina Reda
-

Terry Gilliam uważa, że filmy superbohaterskie…

Terry Gilliam odniósł się do kina superbohaterskiego i przedstawił swoje zdanie - to po prostu…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.