John Wick 3 - kontrowersje wokół nieopublikowanego plakatu filmu. Twórca o sprawie

Słynny twórca komiksowy wypowiedział się o pewnej, niemiłej sprawie związanej z promocją najnowszej części przygód Johna Wicka.

Słynny twórca komiksowy wypowiedział się o pewnej, niemiłej sprawie związanej z promocją najnowszej części przygód Johna Wicka.

John Wick 3 opowiada o tytułowym bohaterze, który musi walczyć z najlepszymi zawodowymi zabójcami na świecie, aby uciec z miasta. Wyznaczono za niego nagrodę w wysokości 14 mln dolarów. Historia rozpocznie się w momencie zakończenia poprzedniej części.

Geof Darrow, uznany rysownik komiksowy, twórca między innymi rysunków do komiksu Franka Millera Hard Boiled ujawnił, że twórcy filmu zgłosili się do niego z prośbą o zrobienie plakatu promującego film. Autor nie mógł w swojej pracy epatować seksem, ale miał wolną rękę, jeśli chodzi o ukazanie brutalnej akcji na plakacie. Darrow stworzył grafikę, jednak w ubiegłym tygodniu dowiedział się, że jego praca nie będzie wykorzystana w promocji widowiska. Na domiar złego twórca nie może rozpowszechniać swojego plakatu publicznie.

 

Co sądzicie o tej sprawie? Piszcie w komentarzach. John Wick 3 jest obecnie grany w polskich kinach.

Źródło: konto Twitter Geofa Darrowa/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV