Przeczytaj w weekend

Kilka znanych nazwisk w „Franklin & Bash”

Jane Seymour ("Dr Quinn"), Beau Bridges (Stargate SG-1), Peter Weller oraz Sean Astin ("Władca Pierścieni") pojawią się w kolejnym sezonie serialu Franklin and Bash.

Jane Seymour ("Dr Quinn"), Beau Bridges (Stargate SG-1), Peter Weller oraz Sean Astin ("Władca Pierścieni") pojawią się w kolejnym sezonie serialu Franklin and Bash.

Adam Siennica

Adam Siennica

Seymour zagra Colleen Bash, matkę Petera. Bridges powróci do roli Leonarda Franklina, ojca Jareda, który zmierzy się z synem w sądzie w odcinku pt. "For Those About To Rock". Peter Weller wcieli się w Berta Mazzaniego, gwiazdę rocka, który ma problemy z własnymi dziećmi.

Sean Astin, którego pamiętamy z roli Sama w trzech częściach "Władcy Pierścieni" ma zagra ochroniarza w college'u, który nocą zakłada pelerynę i rajtuzy i idzie walczyć z przestępczością jako Viper.

Premiera 2. sezonu w USA zaplanowana jest na lato 2012 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV