Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Kolejna wpadka Bethesdy. Firma ujawniła dane osobowe klientów

Pewne osoby otrzymały dostęp do systemu pomocy technicznej firmy Bethesda, a tym samym też do danych osobowych klientów.

Trudno uznać Fallout 76 za grę dobrą – tytuł został zmiażdżony przez krytyków za liczne błędy i niezbyt wciągającą rozgrywkę. Na tym jednak problemy Bethesdy się nie kończą. Niedawno głośno zrobiło się na temat torby będącej jednym z elementów edycji kolekcjonerskiej – finalny produkt wykonany był z innych materiałów niż ten, który znajdował się na zdjęciach promocyjnych.

Ostatecznie firma zdecydowała się na wymianę nylonowych toreb na te wykonane z tkaniny. Niestety i tym razem doszło do poważnej wpadki. Pewne osoby, które wysłały wiadomość do pomocy technicznej Bethesdy otrzymały dostęp do tego systemu, a tym samym do danych osobowych innych klientów – w tym adresów e-mail i domowych, a nawet danych kart kredytowych.

Fallout 76
fot. Twitter

Problem na szczęście został już rozwiązany, o czym Bethesda poinformowała na oficjalnym forum. Takie zdarzenie mogło mieć jednak poważne konsekwencje, gdyby ktoś zdecydował się wykorzystać pozyskane w ten sposób informacje w złym celu.

Źródło: kotaku.com, twitter.com / fot. Bethesda
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Norbert Zaskórski
-

Diuna 1984 vs Diuna 2020 –…

Świat kina doczekał się już jednego widowiska na podstawie książki Diuna. Natomiast w 2020 roku…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun…

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.