Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Książę w Nowym Jorku 2 – znamy oficjalną datę premiery filmu

Książę w Nowym Jorku 2 to zapowiedziany film, w którym powróci Eddie Murphy. Studio Paramount podało oficjalną datę premiery filmu.

Książę w Nowym Jorku 2 to zapowiedziany film, w którym powróci Eddie Murphy. Studio Paramount podało oficjalną datę premiery filmu.

Książę w Nowym Jorku to znana komedia z 1988 roku, w której Eddie Murphy grał afrykańskiego księcia Akeema. Pewnego razu przyjeżdża on do Queens w Nowym Jorku, gdzie udaje biedaka, by znaleźć sobie żonę.

Po wielu latach zapowiedziano powstanie kontynuacji, w której ponownie zobaczymy Eddi'ego Murphy'ego. Paramount ogłosiło, że produkcja zadebiutuje w kinach już 7 sierpnia 2020 roku. Za kamerą filmu stanie Craig Brewer.

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV