„Larista” w księgarniach w kwietniu

Już w kwietniu zadebiutuje w księgarniach nowy romans fantasy dla nastolatków. Zobacz zwiastun książki.

Już w kwietniu zadebiutuje w księgarniach nowy romans fantasy dla nastolatków. Zobacz zwiastun książki.

Adam Siennica

Adam Siennica

Larysa kończy właśnie 18 lat. Ma jedno marzenie – chce odnaleźć prawdziwą miłość. W dniu swoich osiemnastych urodzin wypowiada życzenie i wkrótce napotyka na swojej drodze przystojnego Nieznajomego. Kilka dni później poznaje także Daniela. Od tej chwili jej życie zmienia się – obaj mężczyźni, Gabriel i Daniel, kryją w sobie tajemnicę, która kusi Larysę, ale także przeraża. Kiedy poznaje tajemnice Guardianów i Tentatorów, jej życie nabiera tempa. Finał powieści przynosi zaś bardzo zaskakujące rozwiązanie…

Autorka przyznaje, że czasami całkowicie zatraca się w nierzeczywistym świecie swoich bohaterów, z którymi przeżywa radości, namiętności, ale też smutki i rozczarowania. Dzięki nim żyje podwójnie.

Aby wzmocnić tę więź, przyjęła pseudonim Melissa Darwood, co pozwala jej zatrzeć doszczętnie granicę między rzeczywistością a fikcją literacką.

Melissa pisze z myślą o wszystkich kobietach, które bez względu na wiek, poszukują w literaturze romantycznych uniesień, dreszczyku emocji i elementów nadprzyrodzonych.

Pisarka spędza dużo czasu w otoczeniu przyrody - wychowała się wśród rozległych lasów, które kryją w sobie tajemniczą mroczność, czar i nieograniczone pokłady magii. To dzięki niezbadanej naturze, upodobaniu do rozbudzającej wyobraźnię muzyki klasycznej i dużej wrażliwości emocjonalnej autorka doznaje coraz to nowszych inspiracji do tworzenia powieści.  

Autorka urodziła się 1 września 1982 roku. Poza pracą zawodową i pisaniem powieści, stara się dzielić czas pomiędzy rodzinę, ogród i odpoczynek z inspirującą książką w ręku.

Dane techniczne: Format: 12,5 x 19,5 cm
Liczba stron: 384
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Kolorystyka: książka czarno-biała
Grupa docelowa:  16+
Termin wydania: kwiecień
Cena: 24,90 zł

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV