Przeczytaj w weekend

Marvel's Avengers to gra-usługa z kooperacją dla 4 osób? Oto opis produkcji

W sieci pojawił się opis nadchodzącej gry Marvel's Avengers. Ujawnia on pewne informacje na temat tej produkcji.

W sieci pojawił się opis nadchodzącej gry Marvel's Avengers. Ujawnia on pewne informacje na temat tej produkcji.

Paweł Krzystyniak
Paweł Krzystyniak

Niedawno dowiedzieliśmy się, że The Avengers Project zmieniło tytuł i od teraz nazywa się po prostu Marvel's Avengers. Na tym jednak nie koniec nowych informacji - na oficjalnej stronie E3 pojawił się krótki opis tej produkcji, który wskazuje na to, czym tak właściwie ona będzie.

Ten wydaje się potwierdzać wcześniejsze doniesienia i wynika z niego, że Marvel's Avengers będzie posiadało cechy tak zwanych "gier-usług". Mowa tutaj konkretnie o "stale rozwijającym się świecie", co sugeruje, że ten będzie regularnie wzbogacany o nową zawartość i wyzwania. W krótkim opisie znajdują się także wzmianki o możliwości zabawy dla czterech graczy jednocześnie oraz personalizacji bohaterów.

Dołącz do kluczowych członków zespołu z Crystal Dynamics i Marvel Games i posłuchaj jak mówią o nadchodzącym Marvel's Avengers. To epicka przygodowa gra akcji, która łączy kinową narrację z rozgrywką dla jednego gracza oraz zabawa w kooperacji. (...) złącz się w czteroosobowe drużyny, opanuj wyjątkowe zdolności, spersonalizuj herosów tak, by pasowali do twojego stylu gry i łącz moce by ochronić stale rozwijający się świat pod ciągłym zagrożeniem.  

Przypominamy, że już w 2017 pojawiły się oferty pracy w Crystal Dynamics, które sugerowały, że gra będzie oferowała rozgrywkę w sieci. Niektórzy spekulowali, że będziemy mieli do czynienia z produkcją w stylu Destiny, Anthem czy The Division, ale z akcją osadzoną w uniwersum znanym z komiksów Marvela. 

Czym faktycznie okaże się Marvel's Avengers? O tym przekonamy się 11 czerwca o godzinie 3:00.

Źródło: wccftech.com / fot. Square Enix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV