Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement
 

MCU – co naprawdę stało się na Tytanie i jak Thanos pozyskał Chitauri?

Powiązana z MCU książka Thanos: Titan Consumed wyjawia, w jaki sposób Szalony Tytan pozyskał armię Chitauri i Outriders.

Do sieci raz po raz trafiają nowe informacje z powiązanej z MCU książki Thanos: Titan Consumed, której autorem jest Barry Lyga. Przypomnijmy, że początkowo reklamowano ją jako oficjalne uzupełnienie Kinowego Uniwersum Marvela, choć w ostatnim czasie odpowiedzialni za kampanię marketingową zaprzestali stosowania tego określenia.

Powieść tłumaczy m.in., w jaki sposób złoczyńca pozyskał armię Chitauri i Outriders. Szalony Tytan opuścił więc swoją macierzystą planetę i wyruszył w długą podróż przez Galaktykę – pierwotnie jego celem było dostanie się do Asgardu. Trafił jednak do świata Chitauri, których społeczeństwo zostało uformowane jako jeden wielki, zbiorowy byt. Lider kosmicznej rasy, Inny, zgodził się w rozmowie z Thanosem na przekazanie mu dowództwa nad armią i tym samym umożliwił podbijanie kolejnych zakątków Wszechświata. Co ciekawe, antagonista powiązał swoje DNA z materiałem genetycznym Chitauri – w ten sposób narodzili się znani z filmu Avengers: Wojna bez granic Outriders.

Książka wyjaśnia także, co stało się tuż przed zagładą Tytana. Thanos uzyskał wiedzę na temat tego, co czeka jego planetę – najpierw podzielił się nią ze swoim ojcem, potem zaś z innymi mieszkańcami. Tych ostatnich przekonywał, że jedynym sposobem na uratowanie świata jest zniszczenie połowy populacji. Te słowa wywołały zbiorową panikę; na Tytanie rozpoczęły się zamieszki, a część obywateli odbierała sobie życie w imię większego dobra. Po tych wydarzeniach Thanos został wypędzony.

-
-

Film Avengers 4 wejdzie na ekrany kin 25 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel
 

 

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – skąd nowe…

Avengers: Koniec gry, to kolejne wielkie widowisko Marvela, które w kwietniu doczeka się premiery. Do…

Michalina Reda
-

Harry Potter – aktorzy kiedyś i…

Harry Potter to doskonale znana seria filmowa na podstawie powieści J.K. Rowling. Od premiery pierwszego…

Adam Siennica
-

Gra o tron – 8. sezon…

Gra o tron w kwietniu 2019 roku rozpocznie emisję finałowego sezonu. Do sieci trafiają nowe…

Piotr Piskozub
-

Punisher – odchodzący wojownik Netfliksa. Tych…

Punisher już niedługo może zniknąć z platformy Netflix. To dobra okazja, by przedstawić Wam ciekawostki…

Wiktor Fisz
weekend
-

Kolorowe smoki, latający wikingowie i kino,…

Wyprawa do kina może być zarówno rytuałem, jak i pomysłem na zabicie czasu. Co jednak,…

Michalina Reda
-

Gwiezdne Wojny: część IX – Rey,…

Zakończyła się praca nad filmem Gwiezdne Wojny: część IX. Z tej okazji do sieci trafiło…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
 

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]