Przeczytaj w weekend

Michael Peña powiększa obsadę remake’a „Broadchurch”

Aktor znany z takich filmów jak Gangster Squad oraz Bogowie ulicy dołącza do obsady serialu Gracepoint.

Aktor znany z takich filmów jak Gangster Squad oraz Bogowie ulicy dołącza do obsady serialu Gracepoint.

Adam Siennica

Adam Siennica

Michael Pena zagra Marka Lassetera, ojca zamordowanego 11-letniego Danny'ego, który pracuje jako hydraulik. Ostatnią kinową rolą aktora jest świetnie oceniany dramat American Hustle. W obsadzie są już David Tennant (także grał w oryginale), Anna Gunn, Kevin Zegers i Jacki Weaver.

Akcja skupia się na tym, jaki wpływ na nadmorskie amerykańskie miasteczko ma śledztwo w sprawie morderstwa młodego chłopca i związana z tym medialna nagonka. 

Zdjęcia rozpoczną się w styczniu. Premiera w sezonie 2014/2015.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV