Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

MTV ogłasza daty premier nadchodzących seriali

Stacja MTV ogłasza datę premiery nowego serialu Faking It oraz powrotu Inna.

Stacja MTV ogłasza datę premiery nowego serialu Faking It oraz powrotu Inna.

Adam Siennica

Adam Siennica

Czwarty sezon popularnego serialu Inna zadebiutuje 15 kwietnia 2014 roku. Natomiast 22 kwietnia 2014 roku pojawi się nowa komedia o dorastaniu pt. Faking It, którego twórcą jest Carter Cobington.

Akcja Faking It skupia się na najlepszych przyjaciołach, którzy zrobią niemalże wszystko, aby zdobyć popularność w liceum. Nawet będą udawać kogoś, kim nie są. W obsadzie są Bailey Buntain, Gregg Sulkin, Katie Stevens, Michael Willett i Rita Volk. Jamie Travis wyreżyserować pilota.

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV