Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Mucha Comics prezentuje plansze z Outcast Kirkmana i Sagi Vaughana

Jeszcze w tym miesiącu Mucha Comics wyda kontynuacje dwóch popularnych serii. Zobaczcie okładki i przykładowe plansze.

Jeszcze w tym miesiącu Mucha Comics wyda kontynuacje dwóch popularnych serii. Zobaczcie okładki i przykładowe plansze.

Tym razem Mucha Comics nie wprowadza na rynek nowej serii, a oferuje czytelnikom kontynuacje lubianych historii. Pierwszą zapowiedzią jest 4. tom znanej także z małego ekranu serii Outcast: Opętanie, tom 4 – Pod diabelskim skrzydłem ze scenariuszem Robert Kirkman i rysunkami Paul Azaceta. Natomiast drugą propozycją jest już 8. część spaceoperowej Saga,tom 8, którą współtworzą Brian K. VaughanFiona Staples.

Obie premiery zostały zaplanowane przez wydawnictwo Mucha Comics na 31 sierpnia. Tak prezentują się okładki i materiały graficzne z zapowiedzianych komiksów:

Źródło: Mucha Comics / fot. Mucha Comics

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV