Następca Wildlands to Ghost Recon: Breakpoint

Ghost Recon: Breakpoint - taki tytuł ma nosić kolejna produkcja Ubisoftu. Informacje wyciekły do sieci przed oficjalną zapowiedzią.

Ghost Recon: Breakpoint - taki tytuł ma nosić kolejna produkcja Ubisoftu. Informacje wyciekły do sieci przed oficjalną zapowiedzią.

Dziś ma odbyć się prezentacja, w trakcie której Ubisoft ujawni kolejną odsłonę serii Ghost Recon. Ta jednak już teraz wyciekła do sieci za sprawą grafiki, która pojawiła się w oficjalnym sklepie Ubisoftu. Zdradza ona, że gra nazywać się będzie Ghost Recon: Breakpoint.

Poznaliśmy także wygląd edycji kolekcjonerskiej gry, w której znajdziemy figurkę oraz szczegóły związane z tym tytułem. Ghost Recon: Breakpoint zadebiutuje na rynku 4 października na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Produkcja, podobnie jak wcześniejsza odsłona, będzie skupiać się na czteroosobowej kooperacji, aczkolwiek będzie można również grać solo (pozostałym trzema kompanami wówczas pokieruje sztuczna inteligencja).

Głównym przeciwnikiem Duchów będzie Cole D. Walker, którego portretuje Jon Bernthal. Właśnie Walker jest na figurce, jaka znajdzie się w edycji kolekcjonerskiej gry. Oprócz statuetki znajdziemy tam również wcześniejszy dostęp do gry, mapę, zestaw dodatków oraz przepustkę sezonową.

Ghost Recon: Breakepointfot. Ubisoft

Źródło: resetera.com / fot. Ubisoft

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV