Nightflyers – data polskiej premiery w serwisie Netflix. Zobacz zwiastun

Nightflyers na podstawie utworu George'a R.R. Martina będzie mieć swoją polską premierę na platformie Netflix. Kiedy zadebiutuje produkcja?

Nightflyers na podstawie utworu George'a R.R. Martina będzie mieć swoją polską premierę na platformie Netflix. Kiedy zadebiutuje produkcja?

Michalina Reda

Michalina Reda

Nightflyers to nowy serial na podstawie utworu George'a R.R. Martina. Akcja rozgrywa się na tytułowym statku kosmicznym, który wyrusza na misję by zbadać statek obcych. Podczas podróży dochodzi jednak do nieprzewidzianych zdarzeń, w wyniku których załoga zupełnie traci do siebie zaufanie. Zgodnie z zapowiedziami, serial nie będzie całkowicie wierną adaptacją prozy - jego akcja osadzona zostanie w naszej rzeczywistości, 75 lat później, a świat przedstawiony w serialu będzie bardziej przystępny i oparty na znanej nam technologii.

Dziś poinformowano, że polska premiera Nightflyers na platformie Netflix odbędzie się już 1 lutego 2019 roku. Wraz z ogłoszeniem, w sieci pojawił się oficjalny zwiastun produkcji. Zobaczcie wideo z polskimi napisami:

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV