Przeczytaj w weekend

Nowe twarze w 2. sezonie „Raya Donovana”

Hank Azaria i Sherilyn Fenn podpisują kontrakty na wiele odcinków 2. sezonu serialu Ray Donovan.

Hank Azaria i Sherilyn Fenn podpisują kontrakty na wiele odcinków 2. sezonu serialu Ray Donovan.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Azaria (ostatnio w filmie Smerfy 2) zagra Jamesa Cochrana, ambitnego szefa wydziału FBI w Los Angeles, który staje się problemem dla Raya. Fenn wcieli się w Holly Cochran, jego żonę.

Prace nad 2. sezonem, który ma mieć 12 odcinków, trwają w Los Angeles. Premiera latem 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV