Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Obcy 3 – niewykorzystany scenariusz Gibsona zostanie wydany jako komiks

William Gibson swego czasu napisał scenariusz do filmu Obcy 3, kontynuacji produkcji Obcy - decydujące starcie. Jego adaptacja nie ujrzała światła dziennego, ale - jak się właśnie okazuje - skrypt zostanie wydany jako komiks.

Po premierze filmu Obcy - decydujące starcie, rozpoczęły się prace nad przygotowaniem kontynuacji, Obcy 3. Wówczas w projekt zaangażowany był William Gibson, który napisał wstępny scenariusz. Koniec końców jego praca nie została podjęta przez producentów, a z wszystkich propozycji wybrano scenariusz Larry’ego Fergusona i Davida Gilera. Tekst Gibsona trafił na półkę, jednak okazuje się, że doczeka się innej adaptacji.

Zgodnie z informacjami Comic Book Resources, wydawnictwo Dark Horse Comics wyda scenariusz w formie komiksu. Seria ma składać się z pięciu tomów i będzie stanowiła alternatywną historię o Obcym – może to zadowolić tych fanów, którzy nie są entuzjastami drogi, jaką z serią filmową obrał Ridley Scott. Zobaczcie okładki i pierwsze grafiki w poniższej galerii:

-
-

Fabuła komiksu rozpocznie się tam, gdzie kończy się Obcy – decydujące starcie. Ripley, Hicks, Newt i Bishop na pokładzie USS Sulaco docierają na terytorium zwane Union of Progressive Peoples. Jego żołnierze wchodzą na pokład statku i zostają zaatakowani przez facehuggera jeszcze przed odlotem do stacji kosmicznej Anchorpoint. Później i ona zostanie opanowana przez kosmitów.

Pierwszy numer komiksu trafi do sprzedaży w listopadzie.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Dark Horse Comics
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Dawid Muszyński
-

Odwróceni. Ojcowie i Córki: odcinek 1…

Po 12 latach Odwróceni wracają. Czy jest to powrót na miarę pierwszego sezonu? Przeczytajcie naszą…

Ocena recenzenta:
8

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.