Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Obsadzono główną bohaterkę serialu fantasy „Outlander”

Po długich poszukiwaniach Ron Moore, twórca serialu fantasy stacji Starz pt. Outlander, znalazł odtwórczynię głównej roli.

Główną rolę Claire Randall zagra Caitriona Balfe, którą ostatnio oglądaliśmy w filmie Iluzja. Projekt oparty jest na serii książek autorstwa Diany Gabaldon.

Najnowszy serial Rona Moore’a (twórcy Battlestar Galactica) to produkcja łącząca kilka gatunków: romans, science fiction, historię i przygodę, która rozgrywa się w dwóch planach czasowych. Główną bohaterką będzie Claire – pielęgniarka opiekująca się rannymi żołnierzami podczas II wojny światowej, która niespodziewanie przenosi się w czasie do roku 1743. Wtedy to zaczyna się jej prawdziwa przygoda. Wychodzi za mąż za Jamiego (Sam Heughan) – romantycznego, szkockiego wojownika, ale jednocześnie cały czas związana jest ze swoim mężem ze współczesności.

[cytat=mówi autorka książki o castingu] W chwili, gdy Caitriona Balfe pojawiła się na ekranie, usiadłam prosto i powiedziałam „Oto ona”. Pomiędzy nią i Samem Heughanem po prostu iskrzy. Casting Claire Randall był długim procesem, ponieważ jest to kluczowa rola dla sukcesu serialu. Historia opowiadana jest z jej punktu widzenia i widzimy wszystko jej oczyma, więc ważne było, by grała ją odpowiednia aktorka. Caitriona nie była na niczyim radarze, nie była na żadnej liście, ale kiedy zobaczyliśmy jej nagranie z przesłuchania, od razu wiedzieliśmy, że jest wyjątkowa. Po wspólnym czytaniu z Samem wiedzieliśmy, że mamy Claire. [/cytat]

Zdjęcia mają ruszyć jesienią w Szkocji. Premiera serialu Outlander w 2014 roku.

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny szokuje. 15. odcinek 9. sezonu to wydarzenia emocjonujące, ciekawe…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry – Thanos bał…

W sieci pojawiła się związana z filmem Avengers: Koniec gry teoria, według której Thanos wysłał…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Adam Siennica
-

Spider-Man: Daleko od domu – plakaty…

Zgodnie z zapowiedziami Tom Holland opublikował nowe materiały promujące film Spider-Man: Daleko do domu. Trzy…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead – 9. sezon…

The Walking Dead szokuje. Nie tylko tym, że 9. sezon jest jednym z najlepszych sezonów…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry wyjawi, dlaczego Kapitan…

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, wyjawił, że Avengers: Koniec gry wyjawi, gdzie przez ostatnich kilkanaście…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.