Przeczytaj w weekend

Obsadzono matkę królowej Szkocji

Stacja The CW obsadziła aktorkę, która w serialu Reign zagra Marię de Guise.

Stacja The CW obsadziła aktorkę, która w serialu Reign zagra Marię de Guise.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

W nadchodzącym odcinku zobaczymy w roli Marii de Guise Amy Brenneman, znaną z serialu Private Practice. Aktorka sama ogłosiła to na Twitterze, pisząc, że jej bohaterka jest twarda.

Wiadomo jedynie, że Maria de Guise przybywa na francuski dwór, lecz większych szczegółów fabularnych nie wyjawiono.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV