Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Oficjalnie – Loki w serialu MCU. Tom Hiddleston powróci w obsadzie

Loki będzie jednym z bohaterów zapowiedzianych jakiś czas temu seriali Marvela. Oficjalnie potwierdzono, że Tom Hiddleston powróci w obsadzie.

Loki to jeden z bardziej charakterystycznych bohaterów MCU – przyrodni brat Thora zadebiutował w solowych filmach o Synu Odyna, by następnie stać się przeciwnikiem superbohaterów w produkcji Avengers. W tę postać od początku wciela się Tom Hiddleston.

Dziś potwierdziły się informacje sprzed kilku dni – Loki otrzyma swój własny serial od Marvela, a Hiddleston powróci w głównej roli. Przypomnijmy, że spekulacje pojawiły się w ubiegłym miesiącu – zapowiadano wówczas, że Loki i Scarlet Witch są jednymi z pierwszych kandydatów do pojawienia się w takich produkcjach, a zaraz za nimi znajdują się Falcon i Zimowy Żołnierz – biorąc jednak pod uwagę fakt, że oficjalnie potwierdzono tylko serial o Lokim, można założyć, że tamte produkcje są bardziej odległe w czasie. Informowano również, że najbardziej znani superbohaterowie jak Iron Man czy Kapitan Ameryka nie pojawią się w produkcjach odcinkowych – nie jest zatem pewne, czy w nowym serialu zobaczymy choćby przez chwilę Thora.

Zgodnie z zapowiedziami, serial ma mieć około 6 odcinków zrealizowanych przy wysokim budżecie. W przeciwieństwie do produkcji Daredevil, Luke Cage, Marvel’s Jessica Jones czy Iron Fist, seriale będą produkowane przez Marvel Studios, nie Marvel Television. Jedną z odpowiedzialnych za nie osób będzie sam Kevin Feige.

Serial o Lokim zadebiutuje na nowej platformie Disneya, która startuje w 2019 roku. Potwierdzono, że jej oficjalna nazwa to Disney+.

breaking
-
-

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Miłość, śmierć i roboty – najlepsze…

Na platformie Netflix pojawił się rewelacyjny serial Miłość, śmierć i roboty. To dobry moment na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – co się…

Benedict Wong pojawił się na chwilę w filmie Avengers: Wojna bez granic. Podczas AMA na…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – poster zdradza…

Avengers: Koniec gry startuje z poważną promocją filmu. Do sieci trafił nowy plakat oraz kolejny…

Michalina Reda
-

Gra o tron – kto zginie…

Gra o tron powróci już w przyszłym miesiącu, a w sieci pojawiły się przewidywania mówiące…

Michał Kujawiński
-

Kanał YouTube z Blok Ekipą został…

Kanał SPInkafilmstudio został zamknięty w serwisie YouTube. Czy powodem było udostępnienie serialu Egzorcysta?

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów niczym Obcy…

Wygasło embargo na relacje z planu filmu Godzilla 2: Król potworów. Z różnych wywiadów poznajemy…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.