Paper Girls, Odrodzenie i Głębia: zobacz plansze z komiksowych nowości

W styczniu ukażą się trzy komiksy nakładem Non Stop Comics - będą to kontynuacje już rozpoczętych serii. Zobaczcie okładki i przykładowe plansze.

W styczniu ukażą się trzy komiksy nakładem Non Stop Comics - będą to kontynuacje już rozpoczętych serii. Zobaczcie okładki i przykładowe plansze.

Dzisiejszą premierą wydawnictwa jest druga część Odrodzenie #02: Życie ma sens, serii która łączy kryminał z fantastyką, a rodzinny dramat z horrorem. Natomiast 17 stycznia ukaże się drugi tom Paper Girls #02 - cyklu Brian K. Vaughan, który tworzy opowieść w realiach sci-fi. Styczniową ofertę będzie zamykać drugi tom Głębia #02: Zanim spali nas świt, czyli opowieści o ludzkiej społeczności, która ukryła się w oceanach przed pustoszącym powierzchnię, umierającym słońcem. Album ukaże się 24 stycznia.

Oto okładki i przykładowe plansze ze styczniowych zapowiedzi Non Stop Comics:

Źródło: Non Stop Comics / fot. Non Stop Comics

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV