Patrick Swayze ma już swojego następcę w telewizyjnym remake’u Dirty Dancing

Telewizyjny remake słynnego hitu z lat 80. ma już swojego gwiazdora. W ikoniczną rolę Johnny'ego wcieli się Colt Prattes.

Telewizyjny remake słynnego hitu z lat 80. ma już swojego gwiazdora. W ikoniczną rolę Johnny'ego wcieli się Colt Prattes.

Oryginalne Wirujący seks z 1987 roku z Patrickiem Swayze i Jennifer Grey w rolach głównych opowiadało o dziewczynie zwaną Baby, która w trakcie wakacji poznaje przystojnego instruktora tańca Johny'ego. Oboje szybko zakochują się w sobie, co nie podoba się ojcu Baby.

Telewizyjny remake powstaje dla stacji ABC i będzie trzygodzinnym musicalem. W rolę Baby wcieli się młoda gwiazda, Abigail Breslin (Mała Miss). Teraz ogłoszono, że partnerować jej będzie Colt Prates, najbardziej znany z teledysku to piosenki Try, w wykonaniu Pink. W obsadzie znajduje się także Debra Messing (Tajemnice Laury), którą odegra matkę Baby, Marjorie.

Czytaj także: Natalie Dormer broni scen przemocy w Grze o tron

Scenariusz do musicalu napisała Jessica Sharzer, a reżyserią zajmie się Wayne Blair. Muzykę stworzą Adam Anders i Peer Astrom, a choreografię ułoży Andy Blankenbuehler.

Data premiery musicalu nie jest jeszcze znana.

Źródło: comingsoon.net / fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV