Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Piękna Camila Mendes z Riverdale – zobacz sesję zdjęciową

Camila Mendes zadebiutowała jak aktorka w nowym serialu Riverdale opartym na kultowych komiksach wydawnictwa Archie. Z całej obsady zbiera ona najlepsze recenzje.

Uczestnictwo aktorów w sesjach zdjęciowych jest częścią promocji danego tytułu. Stosuje się to od wielu lat, by zainteresować serialem lub filmem osoby, które normalnie by o nim nie usłyszały. Camila Mendes wzięła udział w dwóch sesjach zdjęciowych dla magazynów Coveteur oraz Da Man.

Zobacz także: Lauren Cohan promuje The Walking – zobacz sesję zdjęciową

Serial Riverdale zbiera bardzo dobre recenzje w amerykańskiej prasie. Wielu krytyków uważa, że Camila Mendes wyróżnia się na tle całej obsady i może być to dla niej droga do wielkiej kariery. Jest to jej debiut aktorski. Niedawno skończyła naukę na studiach aktorskich w Nowym Jorku. A sama pochodzi z Brazylii.

O swojej postaci Veroniki Lodge mówi, że różni się od komiksowej wersji. Jest milsza, bardziej pokorna i naprawdę chce być lepszą osobą, czyli to, co obserwujemy w odcinkach jest prawdziwe, a nie jest udawaną grą Veroniki. Przyznaje, że kiedy usłyszała o castingu, jej agent powiedział, że pewnie będą chcieli kogoś w typie Krysten Ritter. Potem okazało się, że Veronica ma być Latynoską, więc udała się na casting i tak rozpoczęła się jej wielka aktorska przygoda.

Czytaj także: Nasza recenzja pilota Riverdale

Tak wspomina stresujący proces castingu:

– Nie mogłam spać. Budziłam się w nocy i płakałam. Cały czas czułam niepokój, bo miałam wrażenie, że jestem na skraju czegoś istotnego. Byłam tak bardzo blisko. Albo moje życie się zmieni w coś, o czym zawsze marzyłam, albo dalej będzie wyglądać tak samo, jakby nigdy nic się nie wydarzyło. To było naprawdę przerażające być blisko czegoś takiego, co szczerze sprawiało wrażenie czegoś właściwego. Nigdy nie czułam się tak pewnie grając postać, jak mam przy Veronice.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny szokuje. 15. odcinek 9. sezonu to wydarzenia emocjonujące, ciekawe…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry – Thanos bał…

W sieci pojawiła się związana z filmem Avengers: Koniec gry teoria, według której Thanos wysłał…

Adam Siennica
-

Spider-Man: Daleko od domu – plakaty…

Zgodnie z zapowiedziami Tom Holland opublikował nowe materiały promujące film Spider-Man: Daleko do domu. Trzy…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead – 9. sezon…

The Walking Dead szokuje. Nie tylko tym, że 9. sezon jest jednym z najlepszych sezonów…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry wyjawi, dlaczego Kapitan…

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, wyjawił, że Avengers: Koniec gry wyjawi, gdzie przez ostatnich kilkanaście…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.