Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Power Rangers – czy powstanie kolejny film z serii? Nowe informacje

W sieci pojawiła się informacja odnośnie kolejnego filmu o losach Power Rangers.

W sieci pojawiła się informacja odnośnie kolejnego filmu o losach Power Rangers.

W 2017 roku do kin trafił film Power Rangers oparty na kultowym, młodzieżowym serialu z lat 90. Obraz miał być jedną z sześciu odsłon nowej serii. Jednak film nie zyskał uznania większości krytyków i zgromadził w box office zaledwie 142 mln dolarów przy budżecie wynoszącym 105 mln. Wobec tego nie wiadomo było czy kolejna produkcja powstanie.

Teraz szef Hasbro, Brian Goldner zdradził, że firma prowadzi rozmowy z Paramount Pictures dotyczące produkcji kolejnego filmu o losach Wojowników Mocy. Goldner nie powiedział jednak o szczegółach tych negocjacji. Dla przypomnienia Hasbro przejęło w zeszłym roku markę Power Rangers za 522 mln dolarów.

Źródło: cbr.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV