Poznajcie Steve’a Ritchie. Kultowy głos z serii Mortal Kombat

Do sieci trafił interesujący materiał, dzięki któremu mamy okazję poznać osobę odpowiedzialną za jedne z najbardziej rozpoznawalnych kwestii w grach wideo.

Do sieci trafił interesujący materiał, dzięki któremu mamy okazję poznać osobę odpowiedzialną za jedne z najbardziej rozpoznawalnych kwestii w grach wideo.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Ekipa z kanału Great Big Story opublikowała w serwisie YouTube ciekawy materiał, który poświęcono postaci Steve'a Ritchie. To uznany projektant gier wideo oraz stołów pinballowych, który zasłynął także jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w historii branży gier.

To właśnie Ritchie wciela się w postać Shao Khana w większości gier z głównej serii Mortal Kombat, wypowiadający przy tym tak ikoniczne kwestie jak "finish him!" czy "fatality!". Co ciekawe, to również Steve Ritchie miał zasugerować taką nazwę tego popularnego cyklu brutalnych i krwawych bijatyk.

Źródło: youtube.com / fot. WBIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV