Przeczytaj w weekend

Premiera serialu „Czarna Lista” już 24 października w AXN

Miesiąc po premierze amerykańskiej kanał AXN zaprosi widzów do świata kryminalnych intryg, pilnie strzeżonych tajemnic i tajnych operacji służb specjalnych. Losy byłego agenta, który sam staje się niebezpiecznym przestępcą będzie można oglądać w nowym serialu {{Czarna lista}} (The Blacklist). Pierwszy odcinek w czwartek 24 października o godz. 22:00 tylko w AXN. 

Miesiąc po premierze amerykańskiej kanał AXN zaprosi widzów do świata kryminalnych intryg, pilnie strzeżonych tajemnic i tajnych operacji służb specjalnych. Losy byłego agenta, który sam staje się niebezpiecznym przestępcą będzie można oglądać w nowym serialu {{Czarna lista}} (The Blacklist). Pierwszy odcinek w czwartek 24 października o godz. 22:00 tylko w AXN. 

Adam Siennica

Adam Siennica

Serial Czarna lista opowiada o byłym agencie specjalnym Raymondzie "Red" Reddingtonie (w tej roli James Spader), jednym z najbardziej poszukiwanych przez FBI kryminalistów, pośredniczącym w największych aferach kryminalnych na świecie, przez wielu znanym jako "Concierge przestępczości". Niespodziewanie "Red" oddaje się w ręce FBI składając nietypową ofertę współpracy – pomoże FBI w ujęciu  pierwotnie uznanego za martwego, terrorysty Ranko Zamaniego.

- Inspiracją do stworzenia tej historii była nasza wspólna fascynacja takimi postaciami jak Keyser Söze z filmu Podejrzani bezwzględnych, a zarazem posiadających dużą władzę kryminalistów opowiadają Jon Bokenkamp i John Fox, producenci wykonawczy serialu Zastanawialiśmy się, co by się stało, gdyby ktoś taki zdecydował się zeznawać - jakie historie mógłby opowiedzieć i w jaką podróż nas zabrać?

Reddington stawia jednak FBI jeden warunek – będzie rozmawiał wyłącznie z Elizabeth "Liz" Keen (Megan Boone), nowicjuszką w agencji, która zajmuje się profilowaniem kryminalnym. Dla Liz, będzie to najgorszy dzień w nowej pracy, który w konsekwencji przyniesie wiele niespodziewanych wydarzeń.

- Najważniejsze dla serialu jest to, co dzieje się pomiędzy moim bohaterem a Elizabeth Keen – mówi James Spader, odtwórca roli Raymonda "Reda" Reddingtona – to dzięki ich tajemniczej i skomplikowanej relacji fabuła serialu ciągle się rozwija. "Red" jest zdecydowanie antybohaterem, ale dzięki współpracy z FBI w jakimś sensie chce naprawić swoje błędy.

Główną rolę w serialu zagrał laureat Złotej Palmy, znany z amerykańskich produkcji Kancelaria adwokacka i Orły z Bostonu, James Spader. W obsadzie znaleźli się również Megan Boone (Seks w wielkim mieście 2, Law & Order: Los Angeles), Harry Lennix (Matrix Rewolucje, Tytus Andronikus, Ray), Diego Klattenhoff (Wredne dziewczyny, Pacific Rim, Tajemnice Smallville) i Ryan Eggold (90210, Ekipa).

Premiera serialu Czarna lista w czwartek 24 października o godz. 22.00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy czwartek o 22.00 w AXN.

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV