Repertuar kin Nowość Program TV

Premiera serialu „Czarna Lista” już 24 października w AXN

Miesiąc po premierze amerykańskiej kanał AXN zaprosi widzów do świata kryminalnych intryg, pilnie strzeżonych tajemnic i tajnych operacji służb specjalnych. Losy byłego agenta, który sam staje się niebezpiecznym przestępcą będzie można oglądać w nowym serialu {{Czarna lista}} (The Blacklist). Pierwszy odcinek w czwartek 24 października o godz. 22:00 tylko w AXN. 

Serial Czarna lista opowiada o byłym agencie specjalnym Raymondzie „Red” Reddingtonie (w tej roli James Spader), jednym z najbardziej poszukiwanych przez FBI kryminalistów, pośredniczącym w największych aferach kryminalnych na świecie, przez wielu znanym jako „Concierge przestępczości”. Niespodziewanie „Red” oddaje się w ręce FBI składając nietypową ofertę współpracy – pomoże FBI w ujęciu  pierwotnie uznanego za martwego, terrorysty Ranko Zamaniego.

– Inspiracją do stworzenia tej historii była nasza wspólna fascynacja takimi postaciami jak Keyser Söze z filmu Podejrzani bezwzględnych, a zarazem posiadających dużą władzę kryminalistów opowiadają Jon Bokenkamp i John Fox, producenci wykonawczy serialu Zastanawialiśmy się, co by się stało, gdyby ktoś taki zdecydował się zeznawać – jakie historie mógłby opowiedzieć i w jaką podróż nas zabrać?

Reddington stawia jednak FBI jeden warunek – będzie rozmawiał wyłącznie z Elizabeth „Liz” Keen (Megan Boone), nowicjuszką w agencji, która zajmuje się profilowaniem kryminalnym. Dla Liz, będzie to najgorszy dzień w nowej pracy, który w konsekwencji przyniesie wiele niespodziewanych wydarzeń.

– Najważniejsze dla serialu jest to, co dzieje się pomiędzy moim bohaterem a Elizabeth Keen – mówi James Spader, odtwórca roli Raymonda „Reda” Reddingtona – to dzięki ich tajemniczej i skomplikowanej relacji fabuła serialu ciągle się rozwija. „Red” jest zdecydowanie antybohaterem, ale dzięki współpracy z FBI w jakimś sensie chce naprawić swoje błędy.

Główną rolę w serialu zagrał laureat Złotej Palmy, znany z amerykańskich produkcji Kancelaria adwokacka i Orły z Bostonu, James Spader. W obsadzie znaleźli się również Megan Boone (Seks w wielkim mieście 2, Law & Order: Los Angeles), Harry Lennix (Matrix Rewolucje, Tytus Andronikus, Ray), Diego Klattenhoff (Wredne dziewczyny, Pacific Rim, Tajemnice Smallville) i Ryan Eggold (90210, Ekipa).

Premiera serialu Czarna lista w czwartek 24 października o godz. 22.00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy czwartek o 22.00 w AXN.

Źródło: informacja prasowa

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – trolle atakują film…

Na portalu Rotten Tomatoes doszło do zbiorowej akcji, w ramach której internauci zaczęli wystawiać filmowi…

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9
Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.