Przyjaciele: książka o serialu już wkrótce w księgarniach

Serialu Przyjaciele nie trzeba nikomu przedstawiać. Niedługo ukaże się książka, która powinna zainteresować fanów serialu.

Serialu Przyjaciele nie trzeba nikomu przedstawiać. Niedługo ukaże się książka, która powinna zainteresować fanów serialu.

Tymoteusz Wronka
Tymoteusz Wronka
Tagi:  SQN 

We wrześniu 2019 roku minęło dokładnie 25 lat od emisji pierwszego odcinka serialu Przyjaciele. Ćwierć wieku z Przyjaciółmi to dobry moment, by dać fanom serialu coś specjalnego – książkę, dzięki której spojrzą na swoich ulubionych bohaterów w zupełnie nowy sposób i dostrzegą rzeczy, których wcześniej nie widzieli.

Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie, książka Kelsey Miller, ukaże się nakładem wydawnictwa SQN już 18 września. Oto okładka i opis tej książki:

Przyjaciele - okładka 3DŹródło: SQN

Przyjaciele to ikona, najchętniej oglądany serial telewizyjny. Kiedy w 1994 roku debiutował na ekranach, nikt nawet nie przypuszczał, jak wielki odniesie sukces.
W jakich okolicznościach Jennifer Aniston, Matthew Perry i reszta otrzymali swoje role? Kto spośród nich zarabiał najwięcej? I czy w rzeczywistości również byli przyjaciółmi?
Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie przywołuje nieznane dotąd fakty na temat kultowej produkcji, wspomina najważniejsze i przełomowe sceny, wyjaśnia genezę niektórych wątków oraz pokazuje, jak serial kształtował nowe trendy. Zabiera czytelników za kulisy i zdradza, jak zmieniali się aktorzy, a wraz z nimi Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey i Phoebe.
Książka Kelsey Miller to pozycja obowiązkowa dla fanów serialu, a także dla tych, którzy jakimś cudem jeszcze go nie znają i są ciekawi, o co tyle zamieszania.

Źródło: SQN / fot. SQN

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV