RAGE 2 i wyjątkowo barwny świat po apokalipsie. Oto premierowy zwiastun gry

Już wkrótce premiera RAGE 2. Zwiastun przypomina nam o tym tytule.

Już wkrótce premiera RAGE 2. Zwiastun przypomina nam o tym tytule.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  rage 2 

RAGE 2 to kontynuacja gry z 2010 roku. Akcję produkcji ponownie osadzono w postapokaliptycznym świecie, ale tym razem będziemy mieli do czynienia ze zdecydowanie innym klimatem tej produkcji. Poprzedniczka stawiała na stosunkowo poważną atmosferę, w sequelu zaś świat jest wyjątkowo barwny, a dotychczasowe materiały jednoznacznie wskazują na to, że nie zabraknie tutaj również humoru sporej dawki humoru.

Własnie w takim lekkim, humorystycznym tonie utrzymany jest nowy, premierowy zwiastun RAGE 2. Materiał przedstawia głównego antagonistę - generała Crossa, a także kilka innych, interesujących postaci. Zobaczcie sami.

Źródło: youtube.com / fot. Bethesda

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV