W RAGE 2 poczujemy się jak superbohater. Zobacz nowy zwiastun gry

Nowy zwiastun RAGE 2 przedstawia wyjątkowe zdolności, z których w grze będzie mógł skorzystać główny bohater.

Nowy zwiastun RAGE 2 przedstawia wyjątkowe zdolności, z których w grze będzie mógł skorzystać główny bohater.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  rage 2 

RAGE 2 przeniesie graczy do otwartego, postapokaliptycznego świata. W grze nie zabraknie licznych przeciwników, z którymi będziemy walczyć przy pomocy rozbudowanego arsenału. Broń palna, materiały wybuchowe i pojazdy nie będą jednak jedynymi sposobami na radzenie sobie z problemami.

W RAGE 2 do dyspozycji gracza oddane zostaną też specjalne umiejętności głównego bohatera. Będzie on w stanie m.in. tworzyć barierę osłaniającą przed ogniem przeciwników, tworzyć wciągające ich wiry, a także korzystać z potężnego uderzenia kinetycznego. To właśnie na tych zdolnościach skupia się nowy zwiastun gry, zatytułowany Superbohater Pustkowi.

RAGE 2 zadebiutuje 14 maja na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Źródło: informacja prasowa / fot. Bethesda

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV