Przeczytaj w weekend

Rusza letnia loteria Cinema City. Do wygrania świetne nagrody

1 lipca ruszyła letnia loteria w sieci kin Cinema City. Oto jej szczegóły i informacje o tym, co można wygrać. Konkurs warty zainteresowania.

1 lipca ruszyła letnia loteria w sieci kin Cinema City. Oto jej szczegóły i informacje o tym, co można wygrać. Konkurs warty zainteresowania.

naEKRANIE
naEKRANIE

Letnia loteria pod hasłem „TAK SIĘ SKŁADA, ŻE WYGRYWASZ” to znakomita okazja do wygrywania nagród przy okazji pięknych chwil spędzanych przed wielkim ekranem. Kupiłeś bilet na seans w Cinema City? Tak się składa, że wygrywasz! Bo w loterii Cinema City KAŻDY bilet wygrywa. Na wszystkich biletach zakupionych od 1 lipca znaleźć można unikalny kod, który należy zarejestrować na stronie www.kazdybiletwygrywa.pl i…. zaraz po tym przekonać się co wygrałeś!

Każdy bilet to nagroda! Tego lata masz szansę zgarnąć wyjątkowe nagrody: JEEPa RENEGADE, WYCIECZKI, BONY PALIWOWE, ROWERY, KARTY UNLIMITED, BILETY NA FILM, POPCORN, PRZEKĄSKI KINOWE i wiele, wiele innych

TAK SIE SKŁADA ZE WYGRYWASZ plakat
fot. Cinema City

Jedna nagroda? Nie w Cinema City! Tutaj jeden bilet, to jedna nagroda. Kupiłeś 5 biletów? Zdobywasz 5 nagród! Sam decydujesz ile z ponad miliona nagród trafi właśnie do Ciebie.

To wspaniała propozycja na spędzenie gorącego, letniego wieczoru w gronie najbliższych w kinie, zwłaszcza że w najbliższych tygodniach w Cinema City same hity! W letnich miesiącach swoje premiery będą miały miedzy innymi: kontynuacja kultowego już hitu Pixara - The Incredibles 2, komedia „Tag z Jeremym Rennerem w roli głównej, kipiący akcją Skyscraper z Dwaynem Johnsonem, czy Ant-Man and the Wasp.

Loteria trwa od 01.07.2018r. do 31.08.2018r. lub do wyczerpania puli nagród natychmiastowych 1 000 146 szt. Zasady i regulamin na www.KazdyBiletWygrywa.pl.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV