Ryan Reynolds gwiazdą remake’a „Nieśmiertelnego”?
Ryan Reynolds ("Green Lantern") jest głównym kandydatem do zagrania Connora MacLeoda w remake'u filmu "Nieśmiertelny".
Ryan Reynolds ("Green Lantern") jest głównym kandydatem do zagrania Connora MacLeoda w remake'u filmu "Nieśmiertelny".

Reynolds jest głównym kandydatem studia do tej roli, lecz nie wiadomo, czy twórcy złożyli mu ofertę. Źródła dziennikarzy Variety twierdzą, że obie strony prowadzą rozmowy i są zainteresowane współpracą. Nic jednak nie jest przesądzone.
Nową wersję filmu "Highlander" wyreżyseruje Juan Carlos Fresnadillo ("28 tygodni później") na podstawie scenariusza Arta Marcuma i Matta Hollowaya.
W oryginale po setkach lat walki z innymi nieśmiertelnymi, Connor MacLeod, szkocki wojownik musi stawić czoło ostatniemu swojego gatunku - zabójczemu barbarzyńcy, który pożąda nagrody.

Najlepsze z 24h


naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1985, kończy 40 lat
ur. 1988, kończy 37 lat
ur. 1980, kończy 45 lat
ur. 1982, kończy 43 lat
ur. 1986, kończy 39 lat

