Scenariusz „Kroniki 2” zbyt dobry
Studio Fox odrzuciło scenariusz kontynuacji filmu "Kronika" o ludziach z nadludzkimi mocami, ponieważ był on... zbyt dobry.


Oficjalnie mówi się, że włodarze nie byli zachwyceni scenariuszem Maxa Landisa, lecz niepokojące światło rzuca na sprawę jego ojciec - słynny reżyser John Landis.
- Napisał scenariusz sequela i był on fantastyczny, ale studio go przeczytało i powiedziało, że chcą ponownie "Kronikę" - opowiadał twórca.
Max Landis zaprezentował wizję na ewolucję pomysłu, na jego kontynuację, lecz studio chciało powtórki tego, co zaprezentowano w pierwszej części.
Przypomnijmy, że akcja skupiała się na trzech nastolatkach, którzy dokonują niesamowitego odkrycia, dającego im nadludzkie moce. Gdy uczą się je kontrolować i je wykorzystywać, ich życie zaczyna wymykać się spod kontroli, gdy do głosu dochodzi ich mroczna strona.




naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1997, kończy 28 lat
ur. 1986, kończy 39 lat
ur. 1957, kończy 68 lat
ur. 1996, kończy 29 lat
ur. 1960, kończy 65 lat

