Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Sente: Michał Cholewa powraca z nową powieścią SF

Poznaliśmy tytuł, datę premiery i okładkę nowej powieści science fiction Michała Cholewy. Poznajcie szczegóły Sente.

Poznaliśmy tytuł, datę premiery i okładkę nowej powieści science fiction Michała Cholewy. Poznajcie szczegóły Sente.

Wydawnictwo War Book zapowiedziało na 14 listopada premierę powieści Sente. Jest to już piąty tom serii Algorytm wojny (GambitPunkt cięciaFortaInwit, w tych realiach osadzone są także teksty ze zbioru Echa) - cyklu sience fiction wykorzystującego elementy space opery i militarnej fantastyki.  Algorytm wojny spotkał się z dużym uznaniem czytelników, a autor został wyróżniony m.in. Nagrodą im. Janusza A. Zajdla za Fortę.

Poniżej znajdziecie opis oraz okładkę Sente:

Sente - okładka
Źródło: War Book

Po zagładzie świata, który przeminął w Dniu, gdy Sztuczne Inteligencje postanowiły unicestwić ludzkość, ta jednak przetrwała, zwyciężyła i teraz podzielona na trzy mocarstwa walczy o pozostałości dawnej cywilizacji.
Unia Europejska oraz Stany Zjednoczone muszą jednak zawrzeć rozejm bo straszny wróg, który miał już nie istnieć nagle się znów pojawił. Nadarza się okazja by dowiedzieć się więcej o okręcie SI który udało się zdobyć.
Czy Haken, schwytana Sztuczna Inteligencja poróżni ludzi i zdoła uciec do nieznanego zakątka wszechświata w którym odradza się potęga krzemowych istot?

Źródło: War Book / fot. War Book

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV