Repertuar kin Nowość Program TV

Serial Halo niczym Gra o Tron? Master Chief będzie głównym bohaterem

Poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat nadchodzącego serialu od Showtime. Fani ikonicznego bohatera będą mieć powody do zadowolenia.

Halo to popularna seria pierwszoosobowych gier akcji, która dla wielu osób stała się powodem by sięgnąć po konsole Microsoftu. Cykl ten oferuje jednak nie tylko możliwość postrzelania do kosmitów, ale też i całkiem ciekawą historię i interesujące postacie – na czele z głównym bohaterem, czyli Master Chiefem.

Teraz, dzięki obecności przedstawicieli stacji Showtime na Television Critics Association Press Tour, otrzymaliśmy nowe informacje na temat serialu Halo. Oczywiście, nie mogło zabraknąć tam pytania o to, czy serial stanie się dla Showtime tym, czym Gra o tron dla HBO. Gary Levine, pełniący rolę dyrektora programowego stacji miał na to jednak dość wymijającą odpowiedź, stwierdzając po prostu: „to będzie nasze Halo”.

-
-

Nie oznacza to jednak, że nie otrzymaliśmy pewnych konkretów. Zdradzono np. że Master Chief, czyli główny bohater serii, również tutaj będzie pełnił istotną rolę. To zdecydowanie dobra wiadomość dla fanów, biorąc pod uwagę, jak ikoniczna jest to postać.

Levine ujawnił jednak, że Master Chief nie będzie jedynym protagonistą. Nie mógł on również potwierdzić, czy na ekranie zobaczymy twarz tego bohatera. Warto bowiem przypomnieć, że w żadnej z gier nie ujawniono jego twarzy.  Dowiedzieliśmy się także, że serial ma zaoferować nową historię, ale ma ona być napisana z szacunkiem do kanonu.

Data premiery serialu Halo nie jest znana.

Źródło: deadline.com, comingsoon.net / fot. Microsoft

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.