Showtime zamawia drugi sezon „Penny Dreadful”

Mimo niskiej oglądalności nie przekraczającej jednego miliona, stacja Showtime postanowiła zamówić drugi sezon horroru Penny Dreadful.

Mimo niskiej oglądalności nie przekraczającej jednego miliona, stacja Showtime postanowiła zamówić drugi sezon horroru Penny Dreadful.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Premiera serialu miała miejsce 11 maja i zgromadziła przed telewizorami podczas pierwszej emisji 0,87 mln widzów (1,44 mln z powtórkami). Widownia kolejnych dwóch epizodów nie przekroczyła 0,75 mln widzów. Na pierwszą serię składa łącznie z ośmiu epizodów, a finał zaplanowano na 29 czerwca. Łączna widownia serialu na wszystkich platformach wynosi 3,60 mln.

Zamówiony przez Showtime drugi sezon wystartuje w 2015 roku, również wiosną. Tym razem jednak składał się będzie z dziesięciu epizodów.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV