M. Night Shyamalan

M. Night Shyamalan
 • Data urodzenia:

  6 sierpnia 1970 (48)
 • Miejsce urodzenia:

  Mahé, Indie
 • Wzrost:

  178 cm
 • Zawód:

  Reżyser/scenarzysta
 • Stan cywilny:

  Żonaty
 • Bio:

  M. Night Shyamalan studiował na Wydziale Sztuki na Uniwersytecie Nowojorskim. Jego debiutem reżyserskim był film pt.: Praying with Anger z 1992 roku. Przełomem w jego karierze była produkcja pt.: Szósty zmysł. Shyamalan często pojawia się w rolach epizodycznych w swoich filmach. W 2008 roku został uhonorowany Orderem Padma Shri.    

W obsadzie (7)

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV