Simon Pegg i Nick Frost stworzą serial oparty o Rzeki Londynu

Jak donosi portal Deadline, firma producencka Simona Pegga i Nicka Frosta, Stolen Picture, zajmie się tworzeniem serialu na podstawie powieści Rivers of London.

Jak donosi portal Deadline, firma producencka Simona Pegga i Nicka Frosta, Stolen Picture, zajmie się tworzeniem serialu na podstawie powieści Rivers of London.

Nick Frost, Simon Pegg i autor cyklu Ben Aaronovitch stworzą wspólnie adaptację Rivers of London. Bohaterem historii jest Peter Grant, detektyw z Londynu pobierający nauki u czarodzieja. Wśród wielu zadań, głównym jego celem jest przywrócenie porządku w mieście. Zagrożeniem jest wybudzony ze snu duch rebelii. W Polsce tom pierwszy ukazał się pod tytułem Rzeki Londynu.

Franczyza sprzedała się w ponad 2,5 mln egzemplarzy na całym świecie i łączy w sobie gatunki takie jak thriller i fantasy. Firma producencka Stolen Picture zajmie się produkcją adaptacji. Nick Frost w rozmowie z portalem Deadline przyznał, że po przeczytaniu pierwszego tomu zakochał się w historii przedstawionej przez Aaronovitcha. Simon Pegg z kolei przyznał, że telewizja znalazła się w takiej erze, że przenoszenie skomplikowanych i widowiskowych fabuł na mały ekran, nie stanowi już żadnego problemu.

Serial na razie jest na bardzo wczesnym etapie planowania. Niedługo powinniśmy poznać scenarzystów i członków ekipy produkcji.

Źródło: deadline/zdjęcie główne: Stolen Picture

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV