Singiel Adele do Jamesa Bonda w czwartek
Oficjalnie ogłoszono, że singiel Adele skomponowany do najnowszych przygód Jamesa Bonda zadebiutuje w najbliższy czwartek. Prezentujemy także nowe zdjęcia ze "Skyfall". Posłuchaj fragmentu!
Oficjalnie ogłoszono, że singiel Adele skomponowany do najnowszych przygód Jamesa Bonda zadebiutuje w najbliższy czwartek. Prezentujemy także nowe zdjęcia ze "Skyfall". Posłuchaj fragmentu!

- Na początku wahałam się, czy powinnam zgodzić się skomponować piosenkę do "Skyfall". Wiąże się z tym wielka presja i skupienie wszystkich fanów. Ale zakochałam się w scenariuszu, a Paul miał wiele świetnych pomysłów do utworu i koniec końców nagranie tego nie wymagało przemyśleń. Pisanie krótkiego pojedynczego numeru dawało mi dużo frajdy. Jest to coś, czego nigdy nie robiłam i dzięki temu byłam podekscytowana. Kiedy nagrałam smyczki, poczułam się dumna jak nigdy w życiu. Gdy będę mieć 60 lat, będę opowiadać ludziom, że swego czasu byłam dziewczyną Bonda - napisała Adele w oświadczeniu prasowym.
Utwór był nagrywany w studiu Abbey Road w Londynie przy wykorzystaniu 77-osobowej orkiestry. Singiel zatytułowany "Skyfall" zadebiutuje na jej oficjalnej stronie z czwartku na piątek o godzinie 01:07 w nocy. Zdecydowano się na taką datę, gdy w tym dniu mija 50 lat o premiery "Dr. No".
Premiera filmu w Polsce zaplanowana jest na 26 października - dwa tygodnie przed amerykańskim debiutem. Poniżej prezentujemy fragment piosenki!
[image-browser playlist="598324" suggest=""]
[image-browser playlist="598325" suggest=""]



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1996, kończy 29 lat
ur. 1986, kończy 39 lat
ur. 2008, kończy 17 lat
ur. 1990, kończy 35 lat
ur. 1952, kończy 73 lat

