Warning: Error while sending QUERY packet. PID=13220 in /home/www/naekranie.pl/public/wp-includes/wp-db.php on line 1924
Syfy kompletuje obsady do nowych seriali - naEKRANIE.pl
Repertuar kin Nowość Program TV

Syfy kompletuje obsady do nowych seriali

Syfy na przyszły sezon planuje kilka interesujących seriali. W jednym z nich główną rolę zagra Julie Benz. Mowa o napakowanym akcją dramacie Rockne S. O'Bannona "Defiance".

Serial jest równocześnie tworzony z grą online studia Trion, która rozgrywa się w tym samym świecie i będzie powiązana z produkcją Syfy.

Akcja osadzona jest w przyszłości na Ziemi. Gracze i widzowie poznają świat, w którym ludzie i kosmici żyją razem na planecie spustoszonej przez dekady wojny i zmienionej przez maszyny terra-formujące obcych. Bohaterem jest Jeb Nolan (Grant Bowler), stróż prawa pracujący w przygranicznym miasteczku, które jest jednym z nielicznych oaz cywilizacji. Nolan jest byłym żołnierzem, który walczył w wojnie z kosmitami. Podczas tej batalii stracił żonę i dziecko. To przeżycie przemieniło go w samotnika podróżującego po dziczy nowego i niebezpiecznego świata.

Julie Benz zagra Amandę Rosewater, panią burmistrz pewnego mieasteczka, które stara się utrzymać pokój w społeczeństwie. W obsadzie również Tony Curran (Filary ziemi), który zagra Datak Tarra, przedstawiciela tajemniczej rasy obcych, znanych jako Castithans, którzy musieli opuścić swoją planetę tuż przed tym jak została zniszczona, Stephanie Leonidas wcielająca się Irisę, piekną wojowniczkę rasy zwanej Irathients oraz Jamie Murray, która zagra żonę Dataka Tarra.

Produkcja serialu rusza w kwietniu, w Toronto.

Do „Defiance” castingi juz niemal zakończono, a rozpoczęto dla dwugodzinnego, pilotowego odcinka serialu pod tytułem „Rewind”. Główną rolę zagra w nim Shane McRae. Reżyseruje Jack Bender. „Rewind” opowiadał będzie o oddziale żołnierzy i cywilnych naukowców, którzy muszą skorzystać z nie przetestowanej technologii, by cofnąć się w czasie i zapobiec wydarzeniom, które doprowadziły do niszczącego ataku terrorystycznego.

Produkcja „Rewind” również rozpocznie się w kwietniu, dlatego też niebawem do obsady powinni dołączać kolejni aktorzy.

Oba seriale mają bardzo duże szanse na emisję jesienią 2012 roku.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.