Syfy kompletuje obsady do nowych seriali

Syfy na przyszły sezon planuje kilka interesujących seriali. W jednym z nich główną rolę zagra Julie Benz. Mowa o napakowanym akcją dramacie Rockne S. O'Bannona "Defiance".

Syfy na przyszły sezon planuje kilka interesujących seriali. W jednym z nich główną rolę zagra Julie Benz. Mowa o napakowanym akcją dramacie Rockne S. O'Bannona "Defiance".

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Serial jest równocześnie tworzony z grą online studia Trion, która rozgrywa się w tym samym świecie i będzie powiązana z produkcją Syfy.

Akcja osadzona jest w przyszłości na Ziemi. Gracze i widzowie poznają świat, w którym ludzie i kosmici żyją razem na planecie spustoszonej przez dekady wojny i zmienionej przez maszyny terra-formujące obcych. Bohaterem jest Jeb Nolan (Grant Bowler), stróż prawa pracujący w przygranicznym miasteczku, które jest jednym z nielicznych oaz cywilizacji. Nolan jest byłym żołnierzem, który walczył w wojnie z kosmitami. Podczas tej batalii stracił żonę i dziecko. To przeżycie przemieniło go w samotnika podróżującego po dziczy nowego i niebezpiecznego świata.

Julie Benz zagra Amandę Rosewater, panią burmistrz pewnego mieasteczka, które stara się utrzymać pokój w społeczeństwie. W obsadzie również Tony Curran (Filary ziemi), który zagra Datak Tarra, przedstawiciela tajemniczej rasy obcych, znanych jako Castithans, którzy musieli opuścić swoją planetę tuż przed tym jak została zniszczona, Stephanie Leonidas wcielająca się Irisę, piekną wojowniczkę rasy zwanej Irathients oraz Jamie Murray, która zagra żonę Dataka Tarra.

Produkcja serialu rusza w kwietniu, w Toronto.

Do "Defiance" castingi juz niemal zakończono, a rozpoczęto dla dwugodzinnego, pilotowego odcinka serialu pod tytułem "Rewind". Główną rolę zagra w nim Shane McRae. Reżyseruje Jack Bender. "Rewind" opowiadał będzie o oddziale żołnierzy i cywilnych naukowców, którzy muszą skorzystać z nie przetestowanej technologii, by cofnąć się w czasie i zapobiec wydarzeniom, które doprowadziły do niszczącego ataku terrorystycznego.

Produkcja "Rewind" również rozpocznie się w kwietniu, dlatego też niebawem do obsady powinni dołączać kolejni aktorzy.

Oba seriale mają bardzo duże szanse na emisję jesienią 2012 roku.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV