Teen Titans GO! To The Movies – oto nowy zwiastun i plakat filmu

Młodzi Tytani powracają. Zobaczcie nowy zwiastun oraz plakat animacji Teen Titans GO! To The Movies.

Młodzi Tytani powracają. Zobaczcie nowy zwiastun oraz plakat animacji Teen Titans GO! To The Movies.

Nadchodzący film Młodzi Tytani: Akcja! Film to pełnometrażowa wersja serialu, której fabuła skupia się na przygodach tytułowej drużyny Tytanów. W jej skład wchodzą Robin, Starfire, Beast Boy, Cyborg oraz Raven. W sieci pojawił się już nowy zwiastun produkcji, który można obejrzeć poniżej. W galerii pod wideo znajdziecie także plakat. Zobaczcie materiały:

W obsadzie dubbingu znaleźli się Will Arnett, Kristen Bell, Greg Cipes, Tara Strong, Scott Menville, Hynden Walch oraz Khary Payton. Reżyserują Aaron Horvath i Peter Rida Michail.

Premiera 27 lipca tego roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV