The Kissing Booth – Netflix zamawia sequel filmu

The Kissing Booth to młodzieżowa komedia romantyczna Netflixa. Zgodnie z nowymi informacjami, powstanie także jej sequel.

The Kissing Booth to młodzieżowa komedia romantyczna Netflixa. Zgodnie z nowymi informacjami, powstanie także jej sequel.

The Kissing Booth to ubiegłoroczny film Netflixa, który bazuje na powieści autorstwa Beth Reekles. Produkcja jest utrzymywana w tonie romantycznym i jest kierowana do nastolatków. Fabuła skupia się na Elle Evans, popularnej dziewczynie, która jednak nigdy jeszcze się nie całowała. Kiedy podczas wiosennego festynu dochodzi do pocałunku Elle z bratem jej najlepszej przyjaciółki, dziewczyna rozpoczyna niezwykły romans.

Zgodnie z nowymi informacjami, Netflix zamawia sequel filmu. W obsadzie powrócą Joey King, Joel Courtney i Jacob Elordi. Streamingowy gigant jest zadowolony z oglądalności produkcji - mówi się, że to właśnie ten film był najchętniej "ponownie oglądanym" na platformie, co oznacza, że to w tym przypadku najwięcej widzów po pierwszym seansie zdecydowało się go obejrzeć jeszcze raz.

Reżyserem sequela ponownie będzie Vince Marcello, który współtworzył również scenariusz z Jayem Arnoldem. Szczegóły dotyczące premiery nie są na tę chwilę znane.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV