Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

The Mandalorian – ile będą trwać odcinki serialu? Nowa pogłoska

The Mandalorian to serial aktorski ze świata Gwiezdnych Wojen, o którym na razie niewiele wiadomo. Teraz jednak do sieci trafiła pogłoska mówiąca o tym, jaki będzie czas trwania odcinków produkcji.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

The Mandalorian to serial aktorski ze świata Gwiezdnych Wojen, którego powstanie zapowiedziano pod koniec ubiegłego roku. Jak wiemy do tej pory, w roli głównej wystąpi Pedro Pascal, a akcja będzie osadzona 5 lat po wydarzeniach z filmu Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi. Dokładne szczegóły fabularne są jednak utrzymywane w tajemnicy i na tę chwilę fani mogą bazować przede wszystkim na nieoficjalnych pogłoskach.

Jedną z nowych plotek na temat serialu jest również ta, która mówi o czasie trwania poszczególnych odcinków. Według portalu Making Star Wars, epizody The Mandalorian mają trwać po 40-45 minut każdy – dziennikarze powołują się na własne źródła przy podawaniu tej informacji. Łącznie odcinków ma być 8.

Taki wymiar nie jest szczególnie długi i przypomina standardowy czas trwania odcinka serialu telewizyjnego. Może być to zatem zaskoczenie, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że epizody głośniejszych seriali dobijały nawet do godziny zegarowej – wystarczy przypomnieć sobie Grę o tron HBO czy seriale Marvela na Netflixie.

Pamiętajmy jednak, że informacja o czasie trwania serialu nie pochodzi od jego twórców, w związku z czym na tę chwilę powinniśmy traktować ją jak plotkę. Gdy pojawi się potwierdzenie, natychmiast Was o tym poinformujemy.

-
-

The Mandalorian – premiera na Disney+ w 2019 roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – poster zdradza…

Avengers: Koniec gry startuje z poważną promocją filmu. Do sieci trafił nowy plakat oraz kolejny…

Michalina Reda
-

Gra o tron – kto zginie…

Gra o tron powróci już w przyszłym miesiącu, a w sieci pojawiły się przewidywania mówiące…

Michał Kujawiński
-

Kanał YouTube z Blok Ekipą został…

Kanał SPInkafilmstudio został zamknięty w serwisie YouTube. Czy powodem było udostępnienie serialu Egzorcysta?

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów niczym Obcy…

Wygasło embargo na relacje z planu filmu Godzilla 2: Król potworów. Z różnych wywiadów poznajemy…

Michalina Reda
-

Nie z tego świata – koniec…

Nie z tego świata kończy swoją wieloletnią przygodę na antenie The CW. Właśnie ogłoszono, że…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.