Menu

Aktualności

Tomasz Bagiński powraca! Świetny zwiastun filmu „Ambition”

Platige Image opublikowało zwiastun nowego projektu Tomka Bagińskiego – "Ambition". W rolach głównych wystąpili znany z serialu Gra o Tron Aidan Gillen oraz wschodząca gwiazda brytyjskiej kinematografii Aisiling Franciosi, znana między innymi z filmu "Klub Jimmy’ego" w reżyserii Kena Loacha. Premiera projektu odbędzie się 24 października, podczas organizowanego przez Brytyjski Instytut Filmowy Sci-fi Film Season.

„Ambition” to projekt, któremu towarzyszy międzynarodowa kampania, której odbiorcy zachęcani są do dzielenia się swoimi ambicjami na portalach społecznościach używając hashtagu #MyAmbition. Najlepsze treści opublikowane zostaną na Twitterze, profilu Instagram projektu oraz zaprezentowane podczas londyńskiej premiery.

„Ten projekt opowiada o wielkiej ambicji – sile, dzięki której ludzkość przekracza kolejne granice. Poszukiwania przez bohaterów odpowiedzi na pytanie o źródło życia, ma znacznie szerszy kontekst, który przedstawiamy widzowi: przyszłość ludzkości, niepewność jutra, ale i determinacja, która czyni nasz gatunek wielkim.” – mówi Tomek Bagiński, reżyser.

Rhidian Davis z Brytyjskiego Instytutu Filmowego dodaje – „Film Tomka idealnie wpasowuje się w cykl Things to Come prezentowany podczas Sci-Fi Season. Stawiamy w nim właśnie na ambitnych twórców, a „Ambition” jest projektem, który na pewno warto śledzić.”

Zdjęcia były realizowane w księżycowym krajobrazie Islandii. Za produkcję oraz postprodukcję odpowiada studio Platige Image.

Źródło: informacja prasowa
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze